Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:52
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:13
Yatsı
21:50

Akif Adnan Dizer Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Akif Adnan Dizer çalışmalarına Sakarya genelinde devam ediyor. Dizer, aday adaylığı başvurusunu yaptığından bu yana AK Parti'nin il ve ilçe teşkilatlarına, gençlik kollarına ve kadın kollarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Haberler/GÜNCEL
24.03.2023
Haberi Yazdır
Akif Adnan Dizer Çalışmalarına Devam Ediyor

SAKARYA’DAN TAM DESTEK

Adapazarı, Serdivan, Erenler, Arifiye, Sapanca, Söğütlü, Karasu, Kocaali, Pamukova, Akyazı, Hendek teşkilat ve belediye ziyaretlerini tamamlayan Dizer ziyaretleri esnasında yaptığı konuşmalarında AK Parti'nin kapsayıcı, yenilikçi ve nitelikli politikalarından bahsediyor ve partinin etki alanın ne kadar geniş olduğunun altını çiziyor. AK Parti'nin seçim sürecini yeni bir zaferle tamamlayacağını dile getiren Dizer, teşkilat ziyaretlerinde gördüğü kararlılıktan çok mutlu olduğunu her fırsatta ifade ediyor. Özellikle gençlerin seçime tamamen hazır olduğunun altını çizen Dizer, “İnşallah bu seçimde de partimize ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Sakarya olarak en yüksek desteği vereceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

ADAY ADAYI TANITIM TOPLANTISI
AK Parti'nin Sakarya Milletvekili Aday Adayı Tanıtım Toplantısına katılan Akif Adnan Dizer konuşmasında vefa sözü verdi.

AKİF ADNAN DİZER KİMDİR?
1990 yılında Sakarya Adapazarı’nda dünyaya gelen Akif Adnan Dizer Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinde lisans eğitimi aldı. AK Parti Sakarya İl Gençlik Kollarında 3 dönem İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Dizer, Türkiye Gençlik Vakfı Sakarya İl Teşkilat Koordinatörlüğü ve ardından Sakarya İl Temsilciliği görevlerini başarıyla yürüttü. İlk gençlik yıllarından beridir sivil toplum çalışmalarında aktif rol alan Dizer, gönüllü olarak yurt içi ve yurt dışında çok çeşitli insani yardım faaliyetlerine katıldı. İngilizce bilen, farklı sektörlerde ticari faaliyetlerini yürüten ve çeşitli edebiyat dergilerinde makaleler de yayınlayan Dizer evli ve bir çocuk babasıdır. Akif Adnan Dizer hakkında detaylı bilgi almak için adnandizer.com internet sitesini inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın