Akif Yener’den Başkan İn’e övgü

Akif Yener, yeni seçilen Başkan Gökhan İn’e başarı dileklerinde bulunarak şunları söyledi: “Yakın dostum Gökhan İn'in yeni görevinde başarılar dilerim. Kendisi çok hırslı, azimli, samimi ve çalışkan bir insandır. Gökhan Başkan’ın döneminde Sakaryaspor'un büyük başarılara imza atacağına gönülden inanıyorum. Yönetimiyle birlikte aldığı yeni revizyon kararlarıyla sistemin çok daha iyi işleyeceğine eminim. Her şartta ve surette yanında olduğumu bir kez daha ifade ederek, Gökhan İn başkan Sakaryaspor şampiyon diyorum.”

Gökhan İn’den teşekkür mesajı

Sakaryaspor Başkanı Gökhan İn ise ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sakarya için tarihte ilk şarkıyı yapan ve Sakaryaspor'un 50. yılında ‘Sakaryaspor 50. Yıl Marşı’ gibi tescilli şarkı ve marşlarıyla Sakarya ve Sakaryasporluların gönlünde taht kurmuş sanatçımız Akif Yener’e teşekkür ediyorum. Bu sezon Akif Yener marşlarıyla coşacağımızı şimdiden söyleyebilirim” dedi.

Ziyaretin hatırası: İmzalı albüm

Ziyaretin sonunda Akif Yener, Başkan Gökhan İn’e ‘Sakaryaspor 50. Yıl Marşı’ albümünü imzalayarak hediye etti. Bu dostane buluşma, Sakaryaspor camiasında büyük yankı uyandırdı ve kulübün geleceği için olumlu bir sinyal olarak değerlendirildi.