Başsağlığı diledi

Arslan ilk olarak Türk Metal Sendikası Sakarya Şube Başkanı Olcay Meriç'i ziyaret ederek, yakalandığı hastalık sonucunda hayatını kaybeden TÜRK-İŞ Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak için baş sağlığı dileklerini iletti. Arslan daha sonra: "Deprem öncesi ve sonrası kentleşme, şehir planlaması ve sendikal hak mücadelesinin önemi, çalışma hayatının iyileştirilmesi olmak üzere birçok sendikal konuda görüş alışverişinde bulunduk. Şube Başkanımız Sn. Olcay Meriç ve yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ederim" dedi.

Esnafı ziyaret etti

Yerel seçim süreci kapsamında esnaf ile iç içe olan Arslan, Serdivan Bağlar Caddesi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Arslan: "Hemşehrilerimizle Serdivan'ın geleceği için heyecan dolu projelerimizi paylaştık. Esnaf ziyaretleri ile şehrimizin nabzını tutarak daha güçlü adımlar atacağız. Birlikte daha yaşanabilir bir Serdivan için çalışmaya devam edeceğiz. Serdivan bizim sevdamız. Bu şehrin insanları gönlümüze muhabbet katıyor. İşleri de muhabbetleri gibi bereketli olsun inşallah" diye konuştu.

Serdivan Bağlar Caddesi 1

Sorunlar ve çözüm önerileri

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Aydoğan Arslan ve Meclis üyesi adayları TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Sakarya Şubesine ziyarette bulunarak Olağan Genel Kurulda başkanlığa yeniden seçilen Semih Uçar ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti. Arslan: "Ziyaretimizde Serdivan özelinde olmak üzere Serdivan'ın ve mühendislerimizin sorunlarını ve de çözüm önerileri ile ilgili, bilgi alışverişinde bulunduk.
Bize gösterdikleri ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı Oda Başkanımız Sn. Semih Uçar ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Teşekkür etti

Arslan son olarak Sakarya Boşnaklar Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Furkan Berk ve yönetimine proje ve çalışmalarından bahsetti. Arslan: ''Dernek Başkanımız Sn. Furkan Berk ve yönetimine samimi destekleri için yürekten teşekkür ediyorum'' diye belirtti.

İnşaat Mühendisleri Odası