ASRİAD Sakarya Başkanı Rıdvan Ulusal Sakarya Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ‘Öğrenci Toplulukları tanıtım etkinliği ‘ne katıldı. Etkinlikte ASRİAD Sakarya’nın proje ortağı olduğu ‘Dijital Dönüşüm Liderleri’ topluluğunun standını ziyaret eden Ulusal, çalışmalar hakkında proje sorumlusu Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi Zeynep Şevval Soytekinoğlu'ndan bilgiler aldı.
Dijital farkındalık eğitimleriyle geleceği aydınlatan Dijital Dönüşüm Liderleri topluluğu; genç nesli dijital dünyaya hazırlayarak bu önemli görevlerini sponsorların desteğiyle, geleceğin liderlerini yetiştirmenin gururunu yaşıyor. Proje hakkında açıklama yapan ASRİAD Sakarya Başkanı Rıdvan Ulusal; “Günümüzde işletmeler hızla dijitalleşiyor ve bu değişim iş dünyasında yeni fırsatlar yaratıyor. Biz, Dijital Dönüşüm Liderleri olarak, öğrencilere dijital dönüşümün temel kavramlarını ve trendlerini öğretmek için tutkuyla çalışıyoruz. Amacımız, üyelerimizi dijital dünyanın karmaşıklıklarıyla başa çıkabilecek şekilde yeni sisteme hazırlamak. Yazılım, Endüstri ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği öğrencilerinden oluşan kurucular, dijital dönüşüm konusundaki birikimlerini birleştiriyor ve geleceğin liderlerini yetiştirmek için bir araya geliyor” açıklamalarında bulundu.

ac0946b2-c464-4114-8f1f-26605134487f

100 Yıl Kutlaması ve İşbirlikleri
“Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 100. yılı, Dijital Dönüşüm Liderleri için özel bir anlam taşıyor. Topluluğumuz, bu özel yılda daha fazla öğrenciye dijital farkındalık eğitimleri sunarak ülkenin geleceğine katkı sağlamaya kararlı. Dijital Dönüşüm Liderleri olarak, geleceğin liderlerini yetiştirme misyonumuza devam ediyoruz. Üyelerimizin enerjisi ve sponsorlarımızın destekleriyle, gençlerimizi dijital dünyaya hazırlayarak iş dünyasının geleceğine olumlu bir etki yapmayı amaçlıyoruz. “Dijital Dönüşüm Liderleri olarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 100. yılını kutlama coşkusu içinde, gençleri dijital geleceğe hazırlamak ve ülkenin dönüşümüne katkıda bulunmak için kararlılıkla çalışıyoruz” açıklamasını yapan gençlere başarılar dileyen ASRİAD Sakarya Başkanı Rıdvan Ulusal bu bağlamda gençlere desteğimizin devam edeceğini bildirdi.
bc716cb4-04ae-4963-89e0-861b366d8d25