OSMAN ÇELİK’E ZİYARET

Sakarya Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ilk olarak Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik’e hayırlı olsun ziyareti yaptı. Serdivan’da esnaflara yönelik çalışmalara tam destek vereceklerini belirten Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Osman Çelik başkanımıza misafirperverliği ve güler yüzlülüğü için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Oda üyelerimizin bir kısmının faaliyette bulunduğu Serdivan’a yapılacak her güzel çalışmaya tam destek vermeye hazırız.” Dedi.

BİRLİKTELİKLE HİZMET

Bakkallar Odası yönetimine ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Osman Çelik’te, esnafları dinlemeye ve birliktelikle ilçede hizmet etmeye gayret edeceklerini söyledi. Ziyaretin sonunda Oda Başkan Akdadağan, Belediye Başkanı Çelik’e özel tasarım olan masa saati hediye etti.

ŞENOL DİNÇ’E ZİYARET

Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu daha sonra Erenler Belediyesine yeni seçilen Şenol Dinç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Erenler’de faaliyet gösteren bakkal esnafları başta olmak üzere tüm esnafları önemseyerek sürekli ziyaret eden Şenol Dinç’e teşekkür eden Başkan Akdardağan, “Erenler ilçemizde esnaflarımıza özel ilgi gösteren ve esnaf arkadaşlarımızın da çok değer verdiği başkanımıza görevinde başarılar diliyoruz. İlçemizde esnaflarımıza yönelik çalışma ve projelere işbirliği anlamında destek olacağız.” Dedi.

ESNAF AĞIRLIKLI İLÇE

Ziyaret nedeniyle esnaflara teşekkür eden Başkan Dinç, esnaf ağırlıklı olan ilçede istek ve talepleri her zaman önemseyeceklerini belirtti. Ziyaret anısına Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, Belediye Başkanı Şenol Dinç’e özel tasarım olan masa saati hediye etti.

MUTLU IŞIKSU’YA ZİYARET

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Yönetim ve Denetim Kurulu ile birlikte Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu da ziyaret eden Başkan Ahmet Akdardağan yeniden seçilmesi dolayısıyla hayırlı olsun temennisinde bulundu.

ESNAF DOSTU BAŞKAN

Başkan Işıksu’ya esnaf dostu olması ve misafirperverliği için teşekkür eden Oda Başkanı Akdardağan, “Yeniden seçilerek güven tazeleyen esnaf dostu başkanımıza başarılarının devamını diliyoruz. Bugüne kadar belediyemiz ile işbirliği halinde birçok çalışma yaptık. Esnaflarımızın isteklerini her zaman önemseyen başkanımızla yeni dönemde de yakın işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

ESNAFLARIN İSTEKLERİ

Başkan Işıksu da, Bakkallar Odası yönetimine ziyaretleri için teşekkür ederek istişareyi sürdürerek yeni dönemde de esnafların istekleri doğrultusunda birliktelikle çalışacaklarını söyledi. Ziyaretin sonunda günün anısına Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya özel çini işlemeli tabak hediye etti.

Mutlu Isıksu 1Osman Celik 1Şenol Dinc 2