Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ilçe ziyaretlerine Karapürçek ile devam etti. Çeşmebaşı ve Hocaköyü mahallelerini ziyaret eden Alemdar, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Çeşmebaşı Mahallesi ziyareti esnasında vatandaşların sağlık ocağı talebini alan Alemdar, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşme sonrası, gerekli resmi yazışmaların yapıldığını ve konunun takipçisi olacaklarını belirtti.

Başkan Adayı Alemdar kursiyerleri tebrik etti

Çeşmebaşı ziyaretinin ardından Hocaköyü mahallesine geçen Alemdar, burada Köy Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Eli Bereketli Karapürçek Kadın Kooperatifi ve Halk Eğitim Merkezi Kursları’nın yer aldığı merkezde, kursiyerlerle sohbet eden Alemdar, başarı dileklerini paylaştı.

Programlara Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Halit Çakırbaş, MHP Karapürçek İlçe Başkanı Mustafa Hıraç, Cumhur İttifakı Karapürçek Belediye Başkan Adayı Ümit Bodur ve mahalle muhtarları da eşlik etti.

Başkan Adayı Alemdar “Şehrimize Ve Hemşerilerimize Hizmete Talibiz”4

İlçemizin eksiklerini tamamlayacağız

Programda konuşan Karapürçek Belediye Başkan Adayı Ümit Bodur, “Bugün iyi niyetle, hoş sohbetle Yusuf Başkanımızın da destekleriyle ilçemizdeki tüm eksiklikleri tamamlayacağız. Kimsenin kaygısı olmasın. İnşallah yeni dönemde ilçemizin her köşesine dokunarak gerekli hizmetleri gerçekleştireceğiz” dedi.

Yatırımlar için gereken yapılacak

Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için çıktıkları yolda Karapürçek’in desteğinin çok önemli olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Alemdar, “İlçemizin eksiklerini, ihtiyaçlarını biliyoruz. Altyapı ve doğalgaz çalışmaları tamamlanan bölgelerin üstyapılarını inşallah yenileyeceğiz. Karapürçek’in beklediği, hak ettiği yatırımları alması için gerekeni yapacak, birlik ve beraberlikle daha güzel günlere ulaşacağız. Biz, şehrimize, hemşerilerimize hizmete talibiz. Bugün nezaket gösteren tüm Karapürçekli hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Adayı Alemdar “Şehrimize Ve Hemşerilerimize Hizmete Talibiz”