Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Giresun Bulancaklılar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Zeki Kahveci ve Bulancaklılar tarafından karşılanan Alemdar’a, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı eşlik etti. 


Programda konuşan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, “Bulancaklılar Derneği, şehrimiz için gerek kültürel gerekse sundukları katkılar dolayısıyla bizler için kıymetlidir. Yıllar boyunca burada bir aile ortamı oluşturduk ve bu yapıyı geleceğe sürdürmekte kararlıyız. Yusuf başkanımız hâlihazırda Sakarya’da faaliyet gösteren tüm dernek ve STK’lara özel bir önem gösteriyor. Bizler bu konuda kendisinin tecrübelerine fazlasıyla güveniyoruz. İnşallah 31 Mart sonrası Sakarya’da siz kıymetli vatandaşlarımızın desteğiyle yeni bir sayfa açılacaktır” dedi.

Serdivan’da gerçekleştirilen hizmetler Sakarya’nın tamamına yayılacak
Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Yusuf başkanımız uzun yıllardır Sakarya siyasetinde oldukça önemli işlere imza atıyor. Biz kendilerini tanıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki Yusuf başkanımız Serdivan’da gösterdiği hizmet anlayışını Sakarya’mızın tamamına güçlü bir şekilde yayacaktır. Şimdi önümüzde yeni bir milat var. İnşallah Bulancaklılar 31 Mart’ta gereğini yaparak sandıkları patlatacaktır. Bu vesile ile böyle güzel bir akşamda bizleri burada ağırladınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

31 Mart’ta güçlü bir irade ortaya koyacağız
Sözlerine geçmiş dönem seçimlerine vurgu yaparak başlayan Alemdar, “Sizler 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek verdiniz. Şimdi önümüzde çok önemli bir 31 Mart seçimleri var. Bu muhteşem coşkuyu görünce, Sakarya’yı 30 büyükşehir arasında en çok oyu alan il yapmak için hiçbir engel göremiyorum. İnşallah 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na güçlü destek sunacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

Başkan Adayı Alemdar’dan Bulancaklılar Derneği’ne teşekkür
Konuşmasının devamında STK’ların önemine dikkat çeken Başkan Adayı Alemdar, “Biliyorsunuz biz henüz yola çıkmadan söylediğimiz bir şey vardı; istişare kültürünün önemi. Bugün geldiğimiz noktada aynı kanaati taşıyoruz. Şehrimizin yönetim mekanizmasında siz kıymetli derneklerimizin öneminin bilincindeyiz. İnşallah 31 Mart sonrası sivil toplum kuruluşlarımız ve diğer tüm paydaşlarımız şehrimizin gelişmesinde öncü rol oynayacaktır. Ben bu vesile ile bir kez daha Bulancaklılar Derneği yönetimi ve siz kıymetli Bulancaklılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.  

Başkan Adayı Alemdar’dan Giresun Bulancaklılar Derneği’ne Ziyaret2