Kulüp Başkanı Cumhur Genç, Teknik Direktör Tuncay Şanlı ve kulüp yönetimi tarafından karşılanan Başkan Adayı Çelik’e AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti. Futbolcuların antrenmanını izleyen Çelik, Başkan Genç ve Teknik Direktör Şanlı ile kulüple ilgili istişarelerde bulunup Süper Lig yolunda muvaffakiyetler diledi.

2 (3) (1) 600X600

Sakaryaspor Şehrin Kimliğinin İnşasında Önemli Yere Sahip

Sakaryaspor’un şehrin kimliğinin inşasında önemli bir yeri olduğunu belirten Çelik, “Bu şehirde yaşayan herkesin sahiplendiği, her maçında kenetlendiği Sakaryaspor’un altyapısında forma giyme şerefine ulaşanlardan biriyim. Maşallah takımımız bu sezon da çok başarılı ilerliyor ve göğsümüzü kabartıyor. Sporcu kardeşlerimize ve kulüp yönetimine Süper Lig yolunda vermiş oldukları mücadelede başarılar diliyorum.

Bizler sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Şehrimizin spor alanında gelişmesi için bugüne kadar büyüklerimizin yapmış olduğu faaliyetleri takip ettik, inşallah bugünden sonra görevi devraldığımızda biz de bu faaliyetlerin üzerine bir şeyler katarak ilerlemeyi hedefliyoruz.

Bu kapsamda gerçekleştirmeyi arzuladığımız projeler arasında olan Serdivan Spor ve Kamp Merkezi ile ilçemiz ve şehrimizdeki spor yatırımlarının kalitesini daha da yukarı çıkarmayı istiyoruz. Kazımpaşa bölgemize çok amaçlı bir sportif kamp merkezi kazandıracağız. Bu merkezimiz futbol sahaları, kamp ve konaklama tesisleri, basketbol ve tenis alanları gibi birçok fonksiyonu içerecek. Serdivan’ı ekonomik, kültürel ve sosyal alanlarda geliştireceğimiz gibi, spor alanında da ileriye taşıyacak ve spor turizminin önemli merkezlerinden biri haline getireceğiz.” şeklinde konuştu.

2 (2) (1) 600X600