Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Adayı Alemdar’a TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan, Milletvekili Lütfi Bayraktar, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül ve Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ile Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik eşlik etti.

Başkan Adayı Alemdar’dan MÜSİAD’A teşekkür

Konuşmasında Sakarya’nın çıkarlarının her şeyden önemli olduğunu ifade eden Alemdar, “Bu şehir hepimizin. Dün büyüklerimiz vardı. Bugün biz varız. Yarın başkaları olacak. Bu bir bayrak yarışıdır. Asıl olan ise şehrimizin çıkarları ve gelişimidir. Bizler hep birlikte tüm motivasyonumuzu Sakarya’mızı nasıl geliştiririz, bunun mücadelesini vereceğiz. İstişareyi elden bırakmayacağız. Gerek ülkemizin gerekse şehrimizin en önemli derneklerinden birisi olan MÜSİAD bizleri şimdiye kadar hiç yalnız bırakmadı. Ümit ediyorum bundan sonraki süreçte de işbirliğimiz artarak devam edecektir. Ben bu vesile ile her ziyaretimizde bize kucak açan MÜSİAD ailesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sakarya Türkiye’nin en önemli sanayi merkezlerinin arasındadır

Sakarya’nın ithalat ve ihracat alanında stratejik bir öneme sahip olduğunu ifade eden Alemdar, “MÜSİAD ülkemizin en önemli ekonomi kuruluşlarından biri haline geldi. Bizler bu güzide kurumumuzun gerçekleştirdiği atılımları yakından takip ediyoruz. Sakarya’mızda Türkiye’nin en önemli sanayi merkezlerinin arasında bulunmaktadır. İthalat ve ihracat için gerekli görülen tüm ulaşım ağlarına sahip olması ve nitelikli iş gücü ile stratejik bir öneme sahiptir. İnşallah önümüzdeki süreçte de MÜSİAD’la iş birliğimizi artıracak, şehrimizin ekonomik alanda kalkınması için ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

9 (17) 800X5336 (22) 800X5337 (22) 400X6004 (28) 800X533