Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Babaların önemli, bir yol gösterici olduğunu ifade eden Başkan Çelik, “Ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenen bilgi ve tecrübeleriyle her zaman yol gösteren tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Şehit Babalarını Unutmadı

“Ailenin temel direği olarak görülen babalar, aile değerlerimizin korunmasında, paylaşma, sorumluluk, sevgi ve saygı gibi değerlerin nesilden nesile aktarılmasında önemli bir rol üstlenmektedir.

Aile bireylerinin mutluluğunu kendi mutluluğu olarak gören, tecrübeleri ile her zaman yol gösterici olan babalarımıza, gösterilecek sevgi ve saygı onlar için en büyük armağandır.

Babalarımız, bizlere hayatın anlamını, zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri paylaşmayı öğreten; ailenin koruyucusu ve kollayıcısı olan en değerli varlıklarımızdır.

Varlık sebebimiz olan babalarımızı yılda bir gün değil her gün hatırlamalı, iyi günlerinde olduğumuz gibi kötü günlerinde de her zaman yanlarında olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit babaları olmak üzere yarınlarımızın temelini oluşturan tüm babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutluyor, aramızda ayrılanları rahmetle anıyor, sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.”