Işıksu ve Çağlayan Mahallelerde
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Karadavutlu, Aşırlar ve Nasuhlar mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle buluştu. Ziyaretlere AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat mensupları, muhtarlar ve meclis üyeleri de katıldı.

Işıksu’dan Teşekkür 
Ziyaretlerde mahalle sakinleriyle samimi bir ortamda bir araya gelen Başkan Işıksu, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, muhabbet ve samimiyetin paylaşıldığı güzel buluşmalarda mahalle sakinlerine teşekkür etti. Başkan Işıksu, "Birlik ve beraberliğin kıymetini bir kez daha hissettiğimiz bu güzel buluşmalarda, mahalle sakinlerimize gösterdikleri ilgi ve  her zamanki destekleri  için kalpten teşekkürlerimi iletiyorum. Birlikte daha ileriye..." ifadelerini kullandı.

Doğrudan İletişim 
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise yaptığı açıklamada, "Mahalle ziyaretlerinde bulunmak, milletimizle doğrudan iletişim kurmak bizim için son derece önemli. Mutlu Başkanımızla birlikte mahalle sakinlerimizle  bir araya gelerek sorunları dinledik ve çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Bu tür etkinlikler, toplumsal dayanışma ve birlik ruhunu pekiştiriyor. Çok çalışmaya devam" şeklinde konuştu.
 

6 Q1 A68896 Q1 A70416 Q1 A7007