Duran, kadın kollarına hitaben yaptığı konuşmasında, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana, bu davanın sancaktarlığını kadın kollarının yaptığını, kadınların çalmadık kapı, ulaşılmadık ev, dokunulmadık gönül bırakmadıklarını, iktidar yürüyüşünde elde edilen her başarıda en büyük pay sahibinin kadın kollarına ait  olduğunu söyledi.

Güçlü Sakarya'nın inşası için tüm teşkilatlara birlikte yol yürümeye kararlı olduklarını belirten Duran, Sakarya’nın hakettiği yere ulaştırılmasında en büyük desteği kadın kollarından alacağına inandığını ifade etti.

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Duran, konuşmasına şöyle devam etti :

 “Davamız için her zaman fedakarca mücadele eden kadın kollarımıza minnettarız. Sakarya’da kazanılan tüm belediyelerde kadın kollarımızın başarılı ve özverili çalışmaları var. Aday gösterilmem ve seçilmem durumunda, Sakaryamıza hizmet yolunda kadın kollarıyla birlikte yürüyeceğiz. Kadın kollarının görüş ve önerileri, hayata geçireceğimiz projelerde bize her zaman yol gösterici olacaktır.”

“KADIN KOLLARI BU DAVANIN BAŞ TACIDIR”

Kadın kollarının bu davanın baş tacı olduğunu belirten Duran, Büyükşehir Belediye başkanı adayı olması ve seçilmesi durumunda, teşkilatların tüm kademeleriyle birlikte Sakarya’ya güzel eserler kazandıracaklarını belirten Duran, konuşmasını şöyle sürdürdü :

SAKARYAMIZI, HERKESİN YAŞAMAKTAN ONUR DUYACAĞI DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ”

“Allah’ın izniyle, teşkilatlarımızın tüm kademeleriyle, kadın kollarımızla, hep birlikte, Sakaryamıza güzel eserler kazandıracağız. Sakaryamızı hakkettiği yere hep birlikte ulaştıracağız. AK Parti'nin Sakarya’da yapacak daha çok hizmeti var. Bu bir bayrak yarışıdır. Cumhurbaşkanımızın ve parti büyüklerimizin vereceği kararla, Büyükşehir Belediye başkanı adayı olur ve seçilirsem, Allah’ın izniyle eser ve hizmetlerimizle Sakaryamızı, herkesin yaşamaktan onur duyacağı daha güçlü bir şehir haline getireceğiz.  Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm teşkilatlarımızla birlikte, 2024 seçimlerini de zaferle sonuçlandıracağımıza yürekten inanıyorum. Rabbim hep birlikte bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Yolumuz açık olsun. Başta kadın kollarımız olmak üzere, teşkilatımızın tüm kademelerine, şahsıma duydukları güven ve teveccüh için teşekkür ediyorum. Bu akşam bizleri misafir ettiğiniz için İl Kadın Kollarımız Yasemin Turan nezdinde kadın kollarımızın siz kıymetli üyelerine ayrıca  teşekkür ederim. Rabbim, yar ve  yardımcımız olsun."

IMG_2184