Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:52
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:13
Yatsı
21:50

Büyükşehir Ramazan Etkinliklerinde Hafta Sonu Dinleti Ve Gölge Oyunu Var

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri hafta sonu gerçekleştirilecek dinleti ve gölge oyunu ile başlıyor. 25 Mart Cumartesi günü Tarık Genç tasavvuf müziği dinletisiyle Pazar günü ise Seçkin Bayramoğlu gölge oyunuyla Sakaryalılarla buluşacak.

Haberler/YAŞAM
24.03.2023
Haberi Yazdır
Büyükşehir Ramazan Etkinliklerinde Hafta Sonu Dinleti Ve Gölge Oyunu Var

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Ramazan Etkinlikleri’ Ramazan ayı boyunca dinleti, gösteri, gölge oyunu gibi etkinlikleri vatandaşlarla buluşturuyor. Atatürk Bulvarı’nda kurulan Kitap Sokağı’nda gerçekleştirilecek etkinlikler Tarık Genç’in konuk olacağı tasavvuf müziği dinletisiyle başlayacak. 25 Mart Cumartesi günü saat 22.00’da sahne alacak Tarık Genç, Ramazan etkinliklerinin başlangıcını yapacak.

Çocuklara yönelik gölge oyunu

Pazar günü ise ‘Salıncak’ isimli gölge oyunu ile Tiyatro Sanatçısı Seçkin Bayramoğlu sahne alacak. Bayramoğlu’nun sahnesi 26 Mart Pazar günü saat 20.30’da başlayacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak ramazan ayının maneviyatını ve geleneğini yaşatan programlarımızı vatandaşlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Alanında usta isimleri hemşerilerimizle bir araya getirdiğimiz etkinliklerimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” ifadeleri kullanıldı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın