Programda Başkan Adayı Osman Çelik’e, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, KAÇEP Başkanı Sema Barlin ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

Katılımcılara hitap eden Başkan Adayı Çelik, Cumhur İttifakı’nda makam, rütbenin önemli olmadığını, önemli olanın bir dava uğrunda kutlu davanın arkasında yürümek olduğuna vurgu yaparak şöyle konuştu:

“Tek Gayemiz Milletimizin Hak Ettiği Hizmeti Sağlamak”

“Bu buluşmayı gerçekleştiren ve teşkilatlarımızda görev alan kardeşlerimizi ve meclis üyesi aday adaylarımızla birlikte katılım sağlayan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bizim en büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. Hâl ve şart ne olursa olsun, bir yere aday olalım olmayalım, bir yere aday gösterilelim gösterilmeyelim, asıl olan kutlu davamızın arkasında her zaman dimdik yürüyebilmektir, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yürüyebilmektir. Çünkü bizim üzerimizde bir sorumluluk var, hem de umudu bizde olan mazlum milletlere karşı da bir sorumluluk var. Bizim tek gayemiz milletimizin gönlüne dokunabilmek, onlara hak ettikleri hizmeti vermektir.” ifadelerini kullandı.

I M G 20240222 W A0010 800X533

“Bütün Kesimlerle Beraber Çalışacağız”

Belediye meclis üyeliklerinin bütün kesimleri ve bölge dengelerinin gözetilerek hazırlandığını ifade eden Başkan Adayı Çelik, “Kadın kollarımız, gençlik kollarımız en büyük dinamik güçlerimiz. Tüm kardeşlerimizle gecemizi gündüzümüze katıp davamız uğruna çalışıyoruz. Gerek AK Parti gerekse Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarımızla inşallah biz bu yolculuğu 31 Mart’a kadar sürdüreceğiz. Bütün kesimlerimizle beraber çalışacağız, beraber bu gayreti ortaya koyacağız. O nedenle hem Büyükşehir hem de Serdivan uhdesinde aynı anlayışı ortaya koyan dostlarımızla birlikte yürümekten gurur duyuyorum” diye konuştu.

I M G 20240222 W A0013 800X533