Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte çok sayıda İstiklal Mahalleli vatandaşların katıldığı programda Çelik, gelecek dönem projelerini tanıtarak, hepsini vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hazırladıklarını belirtti.

Öncelik Vatandaşın Memnuniyeti

Gittiği mahallelerde mahalle sakinleriyle çay içen, sohbet eden Başkan Adayı Çelik, görüş ve taleplerini dinledi. Mahalle sakinlerine sıcak ev sahiplikleri için teşekkür eden Başkan Adayı Çelik, vatandaşın talep ve beklentilerini karşılayan, onların memnuniyetini önceleyen, yaşam kalitelerini yükselten bir yerel yönetim standardı inşa etmeyi hedeflediklerini aktardı.

İnsan Odaklı Yönetim Anlayışı

Çelik, “Geleneksel belediyecilik hizmetlerindeki beklentileri karşılamanın yanında, teknolojik gelişmelerle desteklediğimiz yeni yaklaşımlar çerçevesinde vatandaşlarımızın beklentilerine cevaplar üretiyoruz. Milletimizin gelecekteki ihtiyaçlarını öngörme ve onlara yönelik çözümler üretme vizyonumuzu “insan odaklı” bir anlayışla hep daha ileriye götürüyoruz. Sizlerin de desteğiyle bu anlayışımızı 31 Mart’tan sonra sürdürmeyi diliyoruz” şeklinde konuştu.

Istiklal (5) 800X533Istiklal (2) 800X533