Ziyarette Çelik’e AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin, Meclis Üyesi, Adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Geçmiş Olsun Dileklerinde Bulunuldu

Hastane yönetimi eşliğinde gerçekleştirdiği hasta ziyaretinde hastalar ile tek tek ilgilenerek hastane personelleri, hasta ve yakınları ile sohbet eden Belediye Başkan Adayı Çelik, “Bugün Adatıp Hastanemizi, çalışanlarını, hastalarımızı ve hasta yakınlarını ziyaret ediyoruz. Elhamdülillah herkes şunu söylüyor, özellikle sağlık noktasında Türkiye çok değişti. Yeni Türkiye olarak herkes hastanelerden, hizmetlerden çok memnun. Devletimizin düzenlemeleri sayesinde sağlık sistemimiz göğsümüzü kabartıyor. Bu da bizim için çok büyük onur ve gurur kaynağı.” ifadelerini kullandı.

Serdivan İçin Güzel ve Kalıcı İşlere İmza Atacağız

Çelik, “Hedefimiz 31 Mart Yerel seçimleri ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde daha güçlü bir Türkiye, daha güçlü bir millet hayaliyle Serdivanımız için güzel ve kalıcı işlere imza atarak daha hızlı bir şekilde yolumuza devam etmek. Burada en önemli görev tabii ki vatandaşlarımıza düşüyor. 31 Mart Pazar günü herkesi sandıklara oyunu kullanmaya davet ediyoruz. Oy kullanmak çok önemli, tek bir oy bile çok kıymetli. Şimdiden 31 Mart Yerel Seçimleri ülkemiz, şehrimiz ve ilçemiz için hayırlı, mübarek olsun. Rabbim yolumuzu açık eylesin” dedi.