Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hendek Başpınar mahallesinde düzenlenen esnaf buluşmasına katıldı. Programa MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer İbrahimbaş, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar ve esnaflar katıldı.

Daha iyisini yapmak için çalışacağız

Programda konuşan Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, “13 yaşında esnaflığa başladım. Pazarcılık yaptım. Aynı zamanda tahsilimi de beraber yürüttüm. Birçoğunuzla hukukumuz var. Allah nasip etti sizin desteklerinizle Hendek ilçemize başkan oldum. Hendek’te çok önemli hizmetleri hayata geçirdik. Daha iyisini yapmak için çalışıyoruz” dedi  

31 Mart’ta Sakarya’yı lider yapacağız

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ise, “Hendek’te çok daha güzel işler yapacağız. Hendek’in arkasında Cumhur İttifakı var. İnşallah Yusuf Başkanımızla beraber hem ilçemizde hem de şehrimizde daha güzel projeleri, hizmetleri göreceğiz. Cumhur İttifakı olarak bizler şehrimizde 31 Mart’ta 17-0’ı hedefliyoruz. İnşallah sizlerin de destekleriyle bu hedefimizi başarırız ve Sakarya’mızı 30 büyükşehir içinde en çok oyu alan şehir yaparak birinci sıraya yazarız” ifadelerini kullandı.

Bizim beraberliğimiz şahsi menfaatlerin dışındadır

Konuşmasında birlik vurgusu yapan MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, “Büyük bir güvenle tamamen nezaket çerçevesinde büyük bir birlikteliği sizlerin sayesinde yürütüyoruz. 15 Temmuz hain darbesinden sonra bizler devletimizin bekası için Cumhur İttifakı’nı kurduk. Bizim beraberliğimiz samimidir. Diğerleri gibi makam mevki koltuk ortaklığı değildir. Bizde MHP şöyle istedi AK Parti böyle istedi diye bir söylem olmaz. Bizim birlikteliğimiz beraberliğimiz şahsi çıkarları menfaatleri içermez. Biz Türkiye Cumhuriyeti menfaati üzerinde bir menfaati tanımadık tanımayacağız” şeklinde konuştu.

Bizim derdimiz insana hizmet etmektir

Yeni dönemde hizmetlerin katbekat artacağını ifade eden Alemdar, “Bu sokaklarda, pazarlarda, ilçemizin köylerinde gezdim. İnsanımızın her sokakta her mahallede yanında olmaya çalıştık. 6 yıl il başkanlığı yaptım ve ilçemizi karış karış gezdim. Bu dava uğruna gece gündüz çalıştık. Bizim tek derdimiz, hangi makamda olursak olalım insana hizmet etmektir. Bizim için dua edenler, oy toplayanlar var. Onların başını önüne eğdirmemek için çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Turgut Başkanım 5 yılda çok güzel işler yaptı. Şimdi önümüzdeki dönemde biz Turgut Başkanımla beraber el ele verecek ilçemizde bu hizmetlerin katbekat fazlasını yapacağız. Biz Hendek’e inanıyor ve güveniyoruz” diye konuştu.

Şehrimizin ruhuna ve kimliğine uygun politikalar üreteceğiz

Konuşmasının devamında problemlerin çözüleceğine dikkat çeken Alemdar, “Her zaman söylediğim gibi, bu bir bayrak yaşıdır. İnşallah 31 Mart sonrası ilçe belediyelerimiz ile Sakarya’mızı emanet alacağız. Bizleri, bu emaneti layıkıyla taşıyacak şehreminleri olarak görmenizi istiyorum. Yeni dönemde şehre ve hemşehrilerine sahip çıkarak onların problemlerini çözen, yarınlarının en güzel şekilde inşa edilmesi için gereken hizmetleri yapan bir vizyonla hareket edeceğiz. Şehrimizin kendine özgü ruhuna ve kimliğine uygun politikalar üreteceğiz” dedi.

1 (88) 800X5498 (24)4 (36)