DEVA 27 OCAKTA BABACAN İLE ADAY TANITIMI YAPACAK

DEVA Partisi hem Büyükşehir hem de ilçe belediye başkan adaylarının tanıtımını 27 Ocak 2024 tarihinde  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın katılımıyla Erenlerde Premıer Inn Otelde saat 12.00’‘de yapılacak.

“DEVA BÜYÜKŞEHİR VE 16 İLÇEDE KENDİ ADAYLARI İLE SEÇİME KATILIYOR”

Konuyla ilgili bilgi veren DEVA Partisi Sakarya İl Başkan vekili Kerem Resul Ballı, ‘’Uzun süredir sürdürdüğümüz aday çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. Geçtiğimiz hafta, Sakarya Büyükşehir adaylığı için resmi başvurusunu yapan kurucu il Başkanımız Mehmet Erdoğan’ın adaylığı Genel merkezimiz tarafından kesinleştirildi. İl Başkanımız Ercan Başnuh da Adapazarı İlçe Belediye başkan adayı oluyor. 31 Mart yerel seçimine hem Büyükşehirde hem de 16 ilçe de kendi adaylarımızla katılıyoruz’’ dedi.

DEVA SAKARYA HALKINI ADAY TANITIM TOPLANTISINA DAVET EDİYOR

27 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 12.00' da Erenler Premıer Inn  Otel’de DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın  katılımı ile aday tanıtım toplantısı yapacaklarını ifade eden İl Başkan Vekili Resul Kerem Ballı, DEVA Partisinin yerel seçimlere Sakarya’da da iddiasını ortaya koyarak girdiğini belirterek, “Tüm Sakarya halkını bu iddiayı desteklemek üzere aday tanıtım toplantısına davet ediyoruz.” dedi.