Erenler Belediyesi tarafından düzenlenen program kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı belediye hizmet bahçesinde geniş katılım ile birlikte coşku ve heyecanla kutlanıldı. Programa Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ile birlikte Erenler Kaymakamı Günhan Yazar, ilçe kurum müdürleri ve binlerce vatandaş katıldı.

“ÖNEMLİ VE DEĞERLİSİNİZ”
Alandaki misafirlere selamlama konuşması yapan Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “Geleceğimize yürüyüşümüzün teminatı olan sevgili çocuklarımız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun. Kıymetli evlatlarımız, değerli çocuklar, asla unutmayın ki sizler, her biriniz bizler için, bu millet için çok önemli ve değerlisiniz” dedi.

“KUTLU OLSUN”
Başkan Şenol Dinç, “Kıymetli çocuklarımız, buradan baktığım zaman sizlerin gözleriniz ki ışıltıyı görmek heyecanıma heyecan kattı. İnşallah sizler için bu tür etkinlik ve programlarımızı sürdürecek ve bir arada olmaya, birlikte zaman geçirmeye devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Erenler’de 23 Ni̇san Coşku İle Kutlandi (4)Erenler’de 23 Ni̇san Coşku İle Kutlandi (2)