'SAKARYA DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİ'

14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarında yoğun temposu ile büyük alkış alan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, performansı ile gittiği yerlerden tam destek aldı. Şehri karış karış gezerek 16 ilçede vatandaşlarla buluşan Kaya, 'Bu dönemde tüm milletvekili adaylarımızla birlikte Sakarya'mızın güzel insanları ile bir arada olduk. Bizlerden desteklerini, dualarını, tebessümlerini eksik etmediler. Bu teveccüh bizlere gösteriyor ki Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti 14 Mayıs'ta Sakarya'dan her zaman olduğu gibi sandıkları patlatarak çıkacaktır' dedi.

BÜYÜYEN SAKARYA GÜÇLÜ TÜRKİYE

Kaya sözlerini şöyle sürdürdü: 'Sakarya'da 3 dönem belediye başkanlığı yapmış bir kardeşiniz olarak, milletvekilliğindeki en önemli görevlerimden biri Sakarya'mızın 21 yılda sağladığı kazanımların Türkiye Yüzyılında da devam etmesi olacaktır. Bizlerden önce bu görevleri layığı ile yapan dava arkadaşlarımızdan aldığımız bayrağı Sakarya'mız için Türkiye Yüzyılına taşıyacağız. Eser ve hizmet siyasetine Sakarya'da ara vermeden tüm hızı ile devam edeceğiz. Türkiye yüzyılı vizyonu ile üreten, üretimden aldığı enerjiyle büyüyen bir Sakarya, güçlü Türkiye olacağız.' diye konuştu.

KENDİMİZLE YARIŞMAYA DEVAM

Kaya son olarak ise şunları kaydetti: 'Türkiye'nin ayağa kalkmasını istemeyen mihraklar her zaman olduğu gibi bugünde iş başında. Hep kılık değiştirmiş olsalar bile milletimiz onları çok iyi tanıyor. Terör belasıyla, ithal gündemlerle ve ekonomik saldırılarla Türkiye'ye diz çöktürmeye çalışanların karşısında 'Dünya 5'ten Büyüktür' diyen Sayın Cumhurbaşkanımız her zaman olduğu gibi yine dimdik durmaktadır. Onun için 14 Mayıs'ta aziz milletimiz, savunma sanayinde, enerjide, dış politikada yerli ve milli olanın yanında yer alacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, 'Eser ve hizmet siyasetinde kimse bizim elimize su dökemez'. 14 Mayıs'tan sonra da inşallah kendimizle yarışmaya devam edeceğiz.'