Şirketlere yönetim ve pazarlama alanında hizmet veren SNA Stratejik Yönetim Danışmanlığı firma sahibi Selen Yavuz ile Vakıf Katılım Bankasında veri bilimci olarak görev yapan Alp Gümüş’ün nişan töreni Pukka Garden’de gerçekleştirildi.

Yakın aile üyelerinin katıldığı nişan merasiminde alkışlar arasında salona giren genç çiftin yüzüklerini gelinin amcası Jeofizik Mühendisleri Odası önceki dönem Başkanı Yer Bilimci Kâmil Yavuz taktı.

Düğün için 2024 yaz mevsimini planlayan Selen Yavuz - Alp Gümüş çiftinin özel bir tarih olan 11.11.2023 gününün akşamı düzenlenen nişan töreninde Yavuz ve Gümüş Ailelerinin akrabaları genç çiftin mutluluklarına ortak oldular.Selen-Alp Nişan Töreni (2)

Cumhuriyetimizin 100. Yıl kutlamaları ve Büyük Önder Atatürk’ün 85. ölüm yıldönümünden bir gün sonra gerçekleşen nişan gecesi tüm davetlilerin ayakta hep birlikte okuduğu İzmir Marşı’yla noktalandı.

Kızlarından en büyüğünü nişanlamanın heyecanını yaşayan Sema-Muammer Yavuz çifti ve dünürleri Şükrü Gümüş mutluluklarını paylaşan misafirlerine katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.