Meclis üyeleri, Cumhur İttifakı’nın Ferizli Belediye Başkanı adayı olarak seçilen Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu tebrik ederek, başarılar dilediler.

Ferizli'de Yeni Dönem: Gerçek Belediyecilik Anlayışı ile Türkiye Yüzyılı Şehri Hedefi

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, yeni dönem vizyonunu ve hedeflerini meclis açılış konuşmasında paylaştı. Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir Ferizli inşa etmek için ilk günkü aşk ve heyecanla çalışacaklarını belirten Başkan Gündoğdu, “Gerçek belediyecilik anlayışıyla, istikrarlı hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Gündoğdu, " Bugün burada, Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir Ferizli inşa etme hedefiyle, yeni bir döneme başlıyoruz. 5 yıldır sürdürdüğümüz istikrarlı hizmetlerimizi daha da geliştirerek, Ferizli’yi daha da güzelleştirmek için var gücümüzle çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Ferizli Belediye Başkanı Gündoğdu, gerçek belediyecilik anlayışının temelinde halka hizmet etmenin yattığını vurgulayarak, " Ferizlili hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek için çalışacağız" dedi. Yeni dönemde belediyecilik faaliyetlerinde öncelik vereceği hedeflerini sıralayan Başkan Gündoğdu, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışının yanı sıra hızlı ve etkin hizmet sunumuna odaklanacaklarını belirtti.

Başkan Gündoğdu, "Türkiye Yüzyılı Şehri Hedefi" doğrultusunda, Ferizli'yi modern, yaşanabilir ve örnek bir ilçe haline getirmeyi amaçladıklarını ifade etti. Yeni dönemde hayata geçirilecek projelerle Ferizli'nin çehresinin değişeceğine ve hemşehrilerinin yaşam kalitesinin artırılacağına dikkat çekti.

Başkan Gündoğdu, Ferizli’yi sadece bölgesel bir cazibe merkezi değil, aynı zamanda Türkiye’nin gelecek vizyonuna uygun, örnek bir şehir haline getirmeyi hedefliyoruz dedi.

Teşekkür ve Çağrı

Başkan Gündoğdu, bu kutlu yürüyüşte yeni dönem için kendisine yeniden görev veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkan Yardımcısı Al İhsan Yavuz’a, İl Başkanı Yunus Tever’e, milletvekillerine, sahada kendisine destek olan ekibine ve dava arkadaşlarına, basın mensuplarına ve Ferizlili hemşehrilerine teşekkür etti.

“31 Mart’ta çok yüksek bir oy oranı ile sandıkları patlatacağız” diyen Başkan Gündoğdu, Ferizlilileri 31 Mart’ta sandığa giderek Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir Ferizli inşa etme hedefine destek vermeye çağırdı.

 

Evlatlarımız ülkemizin geleceği

2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi içinde temennilerini ileten Başkan Gündoğdu, “Bugün itibariyle okullarımız ikinci dönem eğitim-öğretime başladı. 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Rabbim sağlıklı, huzurlu bir eğitim ve öğretim yılını geride bırakmayı nasip eylesin.

Evlatlarımız ülkemizin geleceğidir. Onların en iyi şekilde eğitim almaları için tüm imkanları seferber etmeye hazırız. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize güveniyoruz. Onların azmi ve kararlılığıyla ülkemizi daha da ileriye taşıyacağına inanıyoruz. Bu vesileyle tüm öğrenci ve öğretmenlerimize yeni dönemde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Tek madde karara bağlandı

Ferizli Belediye Meclisi, şubat ayı toplantısını tek bir maddeyle gerçekleştirdi. Toplantıda, Sakarya Valiliği Kadastro Müdürlüğü’nün talebi üzerine, Ferizli İlçesi’nde Bakırlı ve Gölkent (Koyunağılı) mahallelerinde kadastro çalışması yapılmasına karar verildi. Bu çalışmada, kadastro ekiplerine yardımcı olmak üzere 6 bilirkişi belirlendi.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli’ye yapılan hizmetler ve alınan kararlar için meclis üyelerine teşekkür etti. Başkan Gündoğdu, meclis kararlarının ilçeye hayırlı olmasını diledi.

Şubat ayı meclis toplantısı, dilek ve temennilerin dinlenmesinin ardından sona erdi.

2M3A9418 (Large)