Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş'ın katılımıyla gerçekleşen ziyarette, esnaflara işlerinde kolaylık ve bereket dilekleri sunuldu.

Teşkilat yönetimi ve belediye meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette, Başkan Gündoğdu esnaflarla sohbet etti. Ferizli'nin gelişimi ve refahı için birlikte çalışmanın önemini vurgulayan Başkan Gündoğdu, esnafa 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'na destek çağrısında bulundu.

2M3A2640 (Large)

Ferizli'nin daha da ileriye gitmesi için Cumhur İttifakı'nın birlik ve beraberliğinin önemine değinen Başkan Gündoğdu, "Cumhur İttifakı olarak Ferizli'ye hizmet etmeye devam edeceğiz. Ferizli'yi daha yaşanabilir, daha modern, daha gelişmiş bir ilçe yapmak için çalışıyoruz. Bu yolda bizlere güç veren siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. 31 Mart'ta sandığa giderken, Ferizli'nin geleceğini, Türkiye'nin istikrarını, cumhurbaşkanımızın liderliğini düşünerek oy kullanmanızı rica ediyorum. Cumhur İttifakı olarak güzel ilçemiz Ferizli’mizi adım adım daha da ileriye taşımaya kararlıyız. " dedi.

AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş’da, Ferizli'nin geleceği için bir araya gelmenin ve ortak hedefler doğrultusunda çalışmanın önemini vurguladılar. Cumhur İttifakı'nın Ferizli için sağlayacağı katkıları dile getiren Başkan Serhoş ve Başkan Dikbaş, esnaftan Cumhur İttifakı'na destek vermelerini istediler.

2M3A2856 (Large)2M3A2627 (Large)