HALK BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Ferizli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, seçimin son günlerine girilirken ilçe genelinde yürüttüğü çalışmalara devam ediyor. Gittiği her yerde büyük bir ilgi gören ve vatandaşların sevgisi ile kucakladığı Gündoğdu son olarak İstiklal ve Devlet Mahallelerinde halk buluşmasına katıldı. Yoğun katılımın olduğu 2 mahalledeki halk buluşmasına ayrıca AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, Cumhur İttifakı ilçe yöneticileri meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

FERİZLİ HER TÜRLÜ ÖVGÜYÜ HAK EDİYOR

Düzenlenen halk buluşmasında konuşan Ferizli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Ferizli bugüne dek davasına hep sahip çıktı. Kutlu davamıza, güçlü ve büyük Türkiye'yi inşa etmemize en güçlü desteği veren Ferizli'nin gönlü geniş ve güzel insanları her türlü övgüyü hak ediyor. İnşallah 31 Mart’ta Ferizli davasına yine sahip çıkacak, sandıkta gereken cevabı verecektir. Bu görevler bir bayrak yarışıdır. Biz bu bayrağı devraldık ve daha da yukarıya taşımak üzerine bismillah diyerek görevi üstlendik. Bugüne kadar ilçemize hizmet eden belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

2M3A9718 (Large)

“GÜÇLÜ ADIMLAR ATTIK”

2019’dan bu yana geçen 60 ayın Ferizli Belediyesi için güçlenme dönemi olduğunu kaydeden Gündoğdu, “Belediyemizin kurumsallaşması adına attığımız güçlü adımlar ve dönüşümler gelecek dönem için sağlam zemin oluşturdu. Allah nasip ederse önümüzdeki dönem de başlattığımız bu hizmet atılımı tüm hızı ile devam edecek. Hamdolsun Cumhur İttifakımızın 6 vekili Ferizli’nin sonuna kadar arkasında. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar Ferizlili hemşerilerinin yanında. Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’un desteği her zaman olduğu gibi bizimle. Biz bu güç birliği ile, bu kardeşlik ruhu ve bereketle Ferizli’de kalıcı eserler bırakmaya devam edeceğiz. Rüzgar ne yönden eserse essin, Cumhur İttifakı olarak bizim bu dik duruşumuz ile Ferizli’nin yarınları emin ellerde olmaya devam edecek. Eser ve hizmet belediyeciliğinde durmak yok yola devam” diye konuştu.

“FERİZLİ’DE ESERLER BIRAKACAĞIZ”

İlçede yapılan çalışmalara da değinen Gündoğdu son olarak şunları kaydetti: “Göreve geldiğimizde sahip olduğumuz arazi sayımız bugün tam iki katına çıktı. Arazi satmadık, arazi sayımızı arttırdık. Yaya güvenliğini ele alarak, yoğun trafik sıkıntısının önüne geçmek için kavşak çalışmalarını hayata geçirdik Vatan Caddesi ve 19 Mayıs Caddesi başta olmak üzere olmak üzere bu çalışmaları ilçemizin her noktasında yaptık. Yaklaşık 5 kilometre kaldırım çalışması yapılarak halkımızın hizmetine sunduk. İstiklal Parkı'mızda ve Botanik Parkımızda yapılan değişiklikleri görüyorsunuz. Botanik Parkında yapılan iyileştirmeler sayesinde parkımızı daha kullanışlı hale getirdik. Botanik parkımız artık düğün ve sosyal aktivite organizasyonları için aranılan yer oldu. 2023 yılında Botanik Parkı'mız 85 cemiyete ev sahipliği yaptı. Önümüzdeki dönem inşallah modern bir kapalı düğün salonu inşa edeceğiz. Belediyemizin karşısındaki binaya 1 kat daha ilave ederek, yeni bir belediye hizmet binası olarak Ferizli'mize armağan ederek, ilçemize eserler bırakmaya devam edeceğiz.”

“İSMAİL BAŞKAN SORUNLARI ÇÖZMÜŞ”

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, AK Parti'nin en önemli özelliğinin vatandaşın ayağına hizmet götürmesi, iş yapması, vatandaşıyla göz göze, diz dize olması olduğunu kaydederek, “Biz böyle bir siyaset anlayışı içerisindeyiz. Biz siyaseti adam gibi adam Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan öğrendik. İsmail Başkanımız maşallah konuya vakıf, ilçedeki önemli sorunları çözmüş, belediyeyi kalkındırmış, yeni projeler oluşturmuş. Çalışınca hem kolay anlatılıyor, hem de sonuna kadar destekçisi olunabiliyor. Biz İsmail Başkanı sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Yeni Belediye Hizmet Binası

“PROJELERİN TAKİPÇİSİYİZ”

Erdoğan son olarak şunları kaydetti: “Biz İsmail Gündoğdu Başkanımızla 5 yıl kardeşlik hukukuyla çok güzel çalıştık. Bundan sonra da yapacağı projelerin teşkilatımızla, vekillerimizle takipçisi, destekçisi olacağız. Ben İsmail Başkandan razıyım. İnşallah sizlerde razı olmuşsunuzdur, sizlerin de gönlüne girmiştir. Bizim için önemli olan gönüllere girmek, vatandaşımıza hizmet götürmek. Benimde bizzat içinde olduğum projeleri var. İlçenin birçok sorununu çözüme kavuşturmuş. Allah razı olsun. Önümüzdeki 5 yıl İsmail Başkanın arkadaşındayız.”