• DOLAR 31,42 %0.15
  • EURO 34,10 %0.13
  • ALTIN 2.099,72 %-0.06
  • BİST100 9.097,15 %0.00
  • BITCOIN 63.795 %3.18
  • ETHERIUM 3.500 %2.16
6°

Hava durumu Haberleri

hava durumu haberleri ve güncel hava durumu gelişmeleri, hava durumu ile ilgili tüm video, hava durumu fotoğrafları ve hava durumu haberleri Sakarya'dan 24 Saat Haber - Sakarya'dan Son Dakika Haberler sitemizde


GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı son hava değerlendirme raporuna göre; çarşamba gününden itibaren hava sıcaklıkları 10 derece birden düşecek.

GÜNDEM

Sakarya Valiliğinden yapılan açıklamaya göre; bu akşamdan itibaren şehrin yüksek kesimlerine yoğun kar yağışı beklendiğini ve kar yağışının hafta sonu...

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgilere göre; perşembe günü yağmur yağışı beklenirken, hafta sonu ise karla karışık yağmur bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre, Sakarya'ya cuma ve cumartesi günü kar bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü aralarında Sakarya'nın da bulunduğu 18 il için sarı kodlu uyarıda verdi...

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre; bu akşamdan itibaren Sakarya'nın yüksek kesimlerine kar yağışı bekleniyor.

GÜNDEM

Sakarya Valiliği yaptığı açıklamaya göre; bu akşamdan itibaren şehrin yüksek kesimlerinde kar bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alının bilgilere göre; salı gününden itibaren hava sıcaklıkları 10 derece birden düşecek.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı hava tahmin raporuna göre, yarın geceden itibaren şehrin yüksek noktalarında kar yağışı bekliyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, Sakarya için sarı kodlu uyarı verdi.

GÜNDEM

Sakarya Valiliği ve MGM'den yapılan son değerlendirmelere göre, yarın sabah saatlerinden itibaren Sakarya'da fırtına bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre; yarından sonra hava sıcaklıkları 7 ila 9 derece birden artaracak.