Sakarya asayiş Haberleri

sakarya asayiş haberleri ve güncel sakarya asayiş gelişmeleri, sakarya asayiş ile ilgili tüm video, sakarya asayiş fotoğrafları ve sakarya asayiş haberleri Sakarya'dan 24 Saat Haber - Sakarya'dan Son Dakika Haberler sitemizde


ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 63 ilde ruhsatsız silah taşıyan şahıslara ve silah kaçakçılarına yönelik 4 gündür devam eden “MERCEK-14” operasyonlarında...

ASAYİŞ

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 31 Ocak 2024 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 29 Ocak 2024 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 18 Ocak 2024 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 12,13,14 Ocak 2023 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 11 Ocak 2024 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

ASAYİŞ

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 5,6,7 Ocak 2023 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

ASAYİŞ

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 11 Aralık 2023 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 18,19 Ekim 2023 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.