Sakarya hava durumu Haberleri

sakarya hava durumu haberleri ve güncel sakarya hava durumu gelişmeleri, sakarya hava durumu ile ilgili tüm video, sakarya hava durumu fotoğrafları ve sakarya hava durumu haberleri Sakarya'dan 24 Saat Haber - Sakarya'dan Son Dakika Haberler sitemizde


GÜNDEM

Sakarya, Bartın, Zonguldak ve Düzce çevreleri ile Kastamonu'nun batı kesimlerinde yerel gök gürültülü sağanak bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı son hava değerlendirme raporuna göre; çarşamba gününden itibaren hava sıcaklıkları 10 derece birden düşecek.

GÜNDEM

Son yılların en ılıman kış mevsimini geçiren Sakarya, Şubat ayının ilk haftalarında havanın 15 derece birden ısınması vatandaşın aklına "bahar...

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre, Sakarya'ya cuma ve cumartesi günü kar bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü aralarında Sakarya'nın da bulunduğu 18 il için sarı kodlu uyarıda verdi...

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre; bu akşamdan itibaren Sakarya'nın yüksek kesimlerine kar yağışı bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alının bilgilere göre; salı gününden itibaren hava sıcaklıkları 10 derece birden düşecek.

GÜNDEM

Sakarya Valiliği ve MGM'den yapılan son değerlendirmelere göre, yarın sabah saatlerinden itibaren Sakarya'da fırtına bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre; yarından sonra hava sıcaklıkları 7 ila 9 derece birden artaracak.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, Sakarya için sarı kodlu uyarı verdi.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Sakarya'nın da aralarında bulunduğu 55 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı bulundu.

YAŞAM

Sakarya Valiliği olumsuz hava koşullarına ilişkin uyarıda bulundu.