Zam Haberleri

zam haberleri ve güncel zam gelişmeleri, zam ile ilgili tüm video, zam fotoğrafları ve zam haberleri Sakarya'dan 24 Saat Haber - Sakarya'dan Son Dakika Haberler sitemizde


EKONOMİ

Tekel Bayileri Platformu başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, sigaraya zam geldiğini duyurdu.

EKONOMİ

Brent Petroldeki ve dolardaki artış akaryakıt fiyatlarına da yansıdı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzin ve motorine büyük...

EKONOMİ

Sektör kaynaklarından alınan bilgilere göre, pazartesiden itibaren geçerli olmak üzere motorine 2 lira 56 kuruş zam gelecek.

EKONOMİ

Sektör kaynaklarından alınan bilgilere göre; Pazartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere motorine 1 lira 40 kuruş zam geliyor.

EKONOMİ

Dün gece motorine gelen 1 lira 38 kuruşluk zammın ardından, akaryakıta bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere zam geliyor.

EKONOMİ

Bakan Vedat Işıkhan, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine yapılacak zam oranının Ocak ayı itibarıyla yüzde 49,25'e yükseltildiğini açıkladı.

GÜNDEM

Haftalık çalışmasına 23 Ocak Salı günü başlayacak TBMM Genel Kurulu, en düşük emekli aylığının 10 bin liraya yükseltilmesine, SSK ve...

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, emekli maaşlarında yapılacak iyileştirmenin önümüzdeki günlerde kabinede ele alınacağını belirterek, emekli aylıkları için önemli açıklamalarda bulundu.

EKONOMİ

Açıklanan enflasyon verilerine göre akaryakıta gelecek zam oranları belli oldu.

EKONOMİ

Açıklanan Aralık ayı enflasyon verileri ile 2024 emekli ve memurun zammı da netleşti. İşte 2024 emekli ve memurun zammı...

EKONOMİ

Sakarya'da yılbaşının ilk zammı ekmeğe. 280 gramı 10 liradan satılan ekmek, 250 gramı 10 liradan satılmaya başlandı.