Bölgesel Amatör Lig (BAL) Temsilcimiz Hendekspor’un yeni sezonda giyeceği formaların tanıtımı ve satışının yapıldığı gecede 2 saatte 2024 forma satışı gerçekleşti.
Hendekspor ve Hendekli Gazetecilerin sosyal medya sayfalarından yapılan ortak Canlı yayında 2024 adet forma satışı gerçekleşti. 
Hendekspor’a destek ve forma tanıtım programında MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Kulüp Başkanı Hüdaverdi Bahadır, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Demirel, Şoförler Odası Başkanı Cemil Varlıca telefonla canlı yayında forma satışı için iş insanlarına telefonla bağlanarak forma satışına destek istedi. 
Programın sunuculuğunu Gazeteci Gürkan Özer ve Hendekspor Yönetim Kurulu üyesi Nurullah Akçay yaparken, Cemil Tekin ve Bülent Yaman’da gelen telefonlara bakarak gelen forma desteklerini sundular.
Bir süre önce duyurusu yapılan Hendekspor Yeni Forma tanıtımı ve satışı dün gece gerçekleşti. Gerçekleşen gecede Hendekspor Futbolcuları Takım Kaptanı Fikret Topaloğlu, Kaleci Gökhan Köstereli, Ümit Koz, Okan Demir, Muhammed Can, Bedirhan Atabek, Mert Özkaptan, Yeni sezon formalarının tanıtımını gerçekleştirdi.

WhatsApp Image 2023-10-13 at 12.28.56 (1)
Özel gecede ilk forma alımını Hendekspor eski Kulüp Başkanlarından Murat Kaya 54 forma alarak gerçekleştirdi.
Geceye Telefonla Bağlanan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu 300 forma, Sakaryaspor eski Başkanı Cevat Ekşi 153 Forma, Hendek Vinç 200 forma, 14 Nolu Kamyoncular Kooperatif Başkanı Hasan Ayar 200 forma ile destek çıktı
Diğer Yandan Hendekspor Kulübünden yapılan açıklamada, "Basın organlarının geniş kapsamlı yayını ile kulübümüzün sezon formalarının tanıtımını yaparken, sadece 2 saatlik süreçte 2024 adet forma satışına ulaştık. Hendekspor'un renklerine olan bu vefakar destekleriniz için, en derin teşekkürlerimizi sunarız" denildi.
Formaların tanesi bin liradan satışa sunulurken, program fotoğraf çekimi ile son buldu.