Emlak sektörünün zirve isimlerinden Radikal Emlak Sahibi Mehmet Yılmaz, '' Emlak Sektöründe Kalıcı Bir Değişime Var Mısınız? Bir Fikrim Var'' başlıklı yazısını, sosyal medya hesabından paylaştı. Kendi işi haricinde meslektaşlarının da hakkını savunan Yılmaz paylaşımında, Mesleğimize, emeklerimize, pazarımıza sahip çıkalım.

''Şöyle bir düşündüm''
Şöyle bir düşündüm Türkiye’de 81 ilde toplam 2 milyon portföy var emeklerimizle zorluklarla elde ettiğimiz. Bu portföylerimizi pazarımızı başkalarına teslim etmeyelim. Biz kendi pazarımızı acilen kurmalıyız.

''Sektöre ait ilanların değerlerini spekülasyon yapan siteler belirlemeyecek''
Sektöre ait ilanların değerlerini spekülasyon yapan siteler belirlemeyecek ve Türkiye Cumhuriyeti taşınmazlarının alım-satımları için resmî bir site olacaktır. Her ildeki Emlak Odaları bu ilanların güvenilirliğini kontrol edecek, gerçek değerlerin takipçisi olacak olması ilan kirliliğini önlemiş olacaktır.

''Etkin hizmetin takipçisi olacaktır.''
Emlak odaları etkin hizmetin takipçisi olacaktır. Yeni çekirdek sayfanın ilan ücretlerini cüzi rakamlarda illerdeki odalar editörlüğünde vs..ve bunun gibi arkadaşlar bunu birlikte geliştirebiliriz birbirimize sahip çıkalım.'' ifadelerine yer verdi.

6F0579Ae 4081 44Bf 8Bc7 Bc9218E75097

Kaynak: Fırtına Haber