Adım Adım Adapazarı

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarına yüksek tempoda devam ediyor. Gerçekleştirilen çalışmalara Cumhur İttifakı teşkilatları tam kadro olarak eşlik ediyor.

Işıksu’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Seçim çalışmalarını değerlendiren Işıksu, “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyoruz. Cuma günü STK ziyaretlerimiz, esnafımızla muhabbetimiz ve akşam da Işıklar, Salmanlı ve Kayrancık mahalle buluşmalarımız; Cumartesi günü ise Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Başkanlarımız, tüm teşkilatlarımızla tam kadro olarak şehrin kalbi Adapazarı’mızda İnşaat Mühendisleri Odası Genel Kurulu ve Diyanet Vakfı İlçe Başkanları toplantıları, AK kadınlar vefa toplantımız, Doğu ve Güneydoğulu dostlar ve ağabeylerle buluşmamız; Çark Caddesi ve Dr. Nuri Bayar Caddesinde (Dar Sokak) esnafımız ve hemşehrilerimizle muhabbetimizi paylaşmamız... Günün akşamında Hızırtepe mahalle mitingimiz. Hızırtepe her daim olduğu gibi yine bambaşkaydı. Coşkulu bir buluşma ve seçim irtibat bürosu açılışında dava arkadaşlarımız ve mahalle sakinlerimizle bir arada olmanın sevincini yaşadık. Kıymetli hemşehrilerimizden Allah razı olsun.” diye konuştu.

Adapazarı İçin Yola Devam

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu sözlerini şöyle tamamladı: “Biz, insanların arasına duvarlar ören değil, gönül köprüleri inşa eden bir medeniyetin evlatlarıyız. Adapazarı olarak biz hep biriz, birlikteyiz ve daha güzel yarınlar için aşkla çalışmaya daima hazırız ve kararlıyız. Cumhur İttifakı olarak tam kadro sahada olmaya devam. Adapazarı için gayrete, çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam.”

Foto (5)Kapak-2Foto (16)Foto (7)Foto (24)Foto (26)