SİNANOĞLU ZİYARETİ
Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, ilçede ziyaretlerine devam ediyor. Gündoğdu son olarak Sinanoğlu Mahallesinde düzenlenen kahvehane programında vatandaşlarla buluştu. Buluşmaya AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve yönetimi, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş ve yönetimi ve meclis üyeleri katıldı. Gündoğdu programda Sinanoğlu sakinlerinin taleplerini dinlerken yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Mahalle sakinleri geçtiğimiz dönem gerçekleştirilen asfalt çalışmaları ve doğalgaz için Başkan Gündoğdu’ya teşekkürlerini iletti.

HİZMET ÜRETMEYE DEVAM
Gündoğdu, “Ferizli’nin her noktasında olduğu gibi Sinanoğlu Mahallemizde de 5 yıllık görev süremiz içerisinde hizmet ve eser belediyeciliği ile hareket ettik. Mahallemizden gelen istekler doğrultusunda acil ihtiyaçları belirleyerek sorunları çözmek için var gücümüzle çalıştık. Hamdolsun, Sinanoğlu Mahallesi ile doğalgazı buluşturmak bize nasip oldu. Asfalt programımız ile sokaklarımızı pırıl pırıl bir görünüme kavuşturduk. Sinanoğlu için çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi. 

CUMHUR İTTİFAKI
Gündoğdu son olarak şunları kaydetti: “Cumhur İttifakı olarak Ferizli’de 31 Mart seçimlerine büyük bir birlik ve beraberlik havasında güçlü şekilde gidiyoruz. İlçemizden aldığımız desteğe hamdolsun. Milletimizin gönlüne girmek bizler için en büyük nimettir. Bu sevgiye ve desteğe karşılık bizler de halkımız için çalışmaktan geri durmamaya ve vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye devam edeceğiz.”