“İŞ DÜNYASIYLA EL ELE YÜRÜYECEĞİZ”

Sakarya’yı ticaret ve iş dünyasıyla el ele yürüyerek büyüteceklerini ifade eden İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, bu süreçte en çok gençlerin enerjisine ihtiyaç duyduklarını söyledi. Kılıçaslan, “Sakarya ticaretin beşiğinde yer alan, sanayisini her geçen gün büyüten bir şehir. Bu büyümeye katkı sağlarken, genç girişimci kardeşlerimizi önünü açacak yeni projelerle de destekleyeceğiz. Sakarya’nın her an bir adım öne çıkması için gereken her şeyi yaparken sadece elimizi değil, gövdemizi de taşın altına koymaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 02 20 At 16.04.08

“MUHTARLAR İLE KOORDİNASYON ÖNEMLİ”

Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve muhtarlara yaptığı ziyarette Sakarya’nın en temel idarecilerinin muhtarlar olduğunu dile getiren Kılıçaslan, “Bizler üst yönetimlerden önce muhtarlar ile iletişim halinde olmalıyız. Çünkü ülkedeki en temel yöneticiler muhtarlardır. İnsanlar ile bire bir muhatap olan, onların sorunlarını en yakından gören idareciler olan muhtarlarımız ile koordinasyon içinde çalışacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla hemhal olmak isteyen tüm yöneticilerin de bu şekilde olması gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 20 At 16.04.08 (1)

“ÇİFTÇİLER BAŞIMIZIN TACI”

Sakarya’nın başlı başına bir tarım kenti olduğunu ve Türkiye’nin en verimli topraklarından birine sahip olduğunu ifade eden Kılıçaslan, “Sakarya tarımının katledilmemesi için tarımsal alanların imara açılmasının önüne geçilmesi gerekmekte. Belki de Türkiye’nin en verimli arazilerini rant için imara açmak ihanetten başka bir şey değildir. Bu güzelim topraklarda yetişen ürünlerin ihracatı ve ithalatı konusunda çiftçimizi destekleyen kurumlar ile yapılacak çalışmalarda bizlere katkı sağlayacak  başkanlarımıza da şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 20 At 16.02.40Whatsapp Image 2024 02 20 At 16.02.37