" Personelimizin Emekleri Siyasete Meze Yapılamaz "

Cami avlusunda toplanmayan çöplerden yana şikayette bulunan vatandaşa "personel bilerek çalışmıyor‘ diyerek şikayet eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e, İzmit Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Muharrem Tutuş personele sahip çıkarak tepki gösterdi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Tavşantepe’de çöplerden yana şikayette bulunuldu. Hürriyet, çöp şikayetlerine karşı cevap olarak İzmit Belediyesi personellerini suçladı. Bu durum hakkında sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak tepki gösteren İzmit Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Muharrem Tutuş: “İzmit Belediye Başkanı, siyasi tükenmişlik ve beceriksizliğini, üzülerek söylüyorum belediye personellerimizin kutsal emekleri üzerinden perdelemeye çalışmaktadır. Lütfen bu kötülükten ve toplumu yanıltmaktan vazgeçin ”dedi

“PERSONELİN EMEKLERİ SİYASTE MEZE YAPILMAZ”

Tutuş Paylaşımının devamında: “Siyaset, siyasi zeminde yapılır. 2000 belediye personelimizin emekleri siyasete meze yapılamaz. Bu kötülükten ve toplumu yanıltmaktan vazgeçin. İzmit Belediye Başkanı, siyasi tükenmişlik ve beceriksizliğini, üzülerek söylüyorum belediye personellerimizin kutsal emekleri üzerinden perdelemeye çalışmaktadır. Lütfen bu kötülükten ve toplumu yanıltmaktan vazgeçin.

“EMEKÇİLERİMİZİ TOPLUMUN ÖNÜNE ATIYOR”

İzmit'imizin tüm mahalleleri çöp içinde iken; Kendisine bu konudan dert yanan vatandaşlarımıza "eski personeller beni sabote ediyor, bilerek çöpleri toplamıyorlar" diyerek, gece-gündüz talimatla ve bir programla çalışan emekçilerimizi her zaman olduğu gibi acımasızca toplumun önüne atıyor.