MİLLETİN İRADESİ DUR DİYECEK

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, 14 Mayıs seçimleri öncesinde Sakaryalılara önemli açıklamalarda bulunarak çağrı yaptı. '14 Mayıs sadece bir seçimden ibaret değildir' diyen Dizer, '14 Mayıs bu ülkenin kaderini, Cumhuriyetimizin 100.yılında milletimizin istiklalini oylayacağı bir seçimdir. Kaç kişi oldukları her gün değişen bir masada ülkemizin istiklali üzerine kumar oynanmasına aziz milletimiz izin vermeyecek. 14 Mayıs, bu güzel ülkenin, fedakar ve cesur insanlarının geleceğini terör örgütlerine, tefecilere ve FETÖ'ye teslim etmeye hazır olan, dek dertleri Erdoğan'ı devirmek olan birbirine benzemez liderlere milletin iradesi ile dur diyeceği kutlu bir zafer olacak' diye konuştu.

BAĞIMSIZLIK MÜCADELESİ VERİYORUZ

Türkiye'nin şu an bir bağımsızlık mücadelesi verdiğini ifade eden Dizer, 'Her alanda kendi değerimizi üretiyoruz. Biz 21 yıldır bu inançla yolumuza devam ettiğimiz için bugün doğalgazıyla, petrolüyle, TOGG'uyla, SİHA'sıyla, Kızıl Elmasıyla, TCG Anadolu'suyla Türkiye Yüzyılı'nı konuşabiliyoruz. Çok çalışkan bir liderimiz var. Milletimiz de onu bu yüzden hep sevdi ve sevmeye devam ediyor. Tek derdi Türkiye olan, mazlum coğrafyalar kadar geniş bir gönle sahip Cumhurbaşkanımız var. Elbette milleti de ona sahip çıkmasını çok iyi biliyor. 14 Mayıs'ta da bunun yansımalarını sandıkta göreceğiz' dedi.

DİLİNDE ERDOĞAN GÖNLÜNDE AK PARTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçekleştirdiği mitinglerdeki coşkuyu Sakarya'nın her noktasında gördüklerini aktaran Dizer, 'Milletimizin teveccühü bizi çok mutlu ediyor. Ben Sakarya Milletvekili Adayı olarak ilçe ilçe geziyorum. Orada vatandaşlarımızla, esnafımızla, kadın, genç ve yaşlılarımızla buluşuyorum. Her birinin dilinde Recep Tayyip Erdoğan sevdası, her bilinin gönlünde AK kadrolara olan inanç var ve bu inanç bu milletin kalbinde kök salan ulu bir çınar gibi sağlam durdukça, rüzgar ister Kandil'den essin ister okyanus ötesinden; asla yıkılmaz' diye konuştu.

HER TÜRLÜ OYUNU BOZDUK

Dizer son olarak ise şunları kaydetti: 'Biz nereden geldiğimizi biliyoruz, milletimizin ve devletimizin üzerine kurulmuş her türlü oyunu bozduk ve aziz milletimizin yanındayız. Bu davanın bir neferi olarak, bu şehrin bir evladı olarak, kadınlarımızın daha da güçlendiği, çocuklarımızın güvenle yaşadığı, gençlerimizin geleceğe daha da ümitle bakabildiği, aile değerlerimizin sımsıkı korunduğu, her alanda yerli ve milli hamlelerin yapıldığı, mazlumların korunduğu, zalimlerin cezasız kalmadığı, bayrağımızın gururla dalgalandığı bir Türkiye için sizin tüm Sakarya'nın desteklerini bekliyoruz.'