Şeker Mahallesi Egemen Sokaktaki hizmet binasının açılışına iş insanları ve kalabalık davetli topluluğu katıldı. Açılış töreninde bir konuşma yapan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdem Ercan “Allah hayırlı uğurlu etsin. Sürdürülebilir çevre anlayışının yerleşmesine katkı sağlayacak bu işletmenin vatanımıza ve milletimize güzel hizmetler veren bir işletme olmasını temenni ediyorum” dedi.

Açılışta şirketle ilgili bilgi veren METAS Çevre Danışmanlık yetkilileri; “Şirketimiz gelecek nesillere daha yaşanabilir çevre bırakmayı, etik ilkelere bağlı, sürdürülebilir ve çevre dostu politikaları misyon edinmiş tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur.  Enerji, Madencilik, Metal, Kimya, Tekstil, Orman Ürünleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Geri Dönüşüm, Turizm, Sağlık ve diğer endüstrilerde faaliyet gösteren firmalara çevresel hizmetler sunmaktadır.

Sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla Çevre izin ve lisans belgeleri alımı, çevresel etki değerlendirmesi (ÇED), atık yönetimi danışmanlığı, sıfır atık danışmanlığı, deşarj kalite kontrol ruhsatı (DKKR), Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ve Karbon Ayak İzi hesaplanması gibi önemli konularda hizmet vermektedir.

METAS Çevre Danışmanlık olarak, deneyimli kadromuz ve sektördeki bilgi birikimimizle ülkemizde, sürdürülebilir çevre anlayışının yerleşmesine, gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya bırakmayı hedeflemekteyiz.” dediler.metas çevre (4)