Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Müjdat Çetin, Başkanvekili -Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Yücel Velioğlu, Genel Sekreter Ekrem Ürdüç, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Çorbacı, Salih Yalçıntaş, Mehmet Karakaş ve Ahmet Kaya ile Ramazan Gülçiçek Karadere Muhtarı Ferruh Akıncık’ı ziyarette bulundular.

Başkan Çetin, “Karadere Mahallemiz’de başarıyla muhtarlık görevini sürdüren sevgili dostum Ferruh Akıncık’ı ziyarette bulunduk. Mahallesine yaptığı ve yeni dönemde yapacağı hizmetler üzerine sohbette bulunduk. Misafirperverliği ve ilgisi için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Muhtar, Akıncık’ta ziyaretten çok memnun kaldığını belirterek, “Mahalleme en güzel hizmetlerin gelmesi için elimden gelen gayreti gösteriyorum. Gerek bürokratlarımız gerekse başkanlarımızın katkıları bize çok fazla. Hepsine bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Verdiğimiz hizmetlerin karşılığı olarak 31 Mart seçimlerine azalarımla birlikte rakipsiz girmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hizmetlerimizi devam ettirmenin gayreti içinde olacağım” dedi.