Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:24
Öğle
13:07
İkindi
17:06
Akşam
20:41
Yatsı
22:31

MÜSİAD'dan Ramazan Mesajı

Müstakil Sanayiciler ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu Ramazan Ayı münasebetiyle mesajı yayınladı.

Haberler/GÜNCEL
23.03.2023
Haberi Yazdır
MÜSİAD'dan Ramazan Mesajı

HOŞ GELDİN 11 AYIN SULTANI

Filizfidanoğlu; ‘’Öncelikle Yüzyılın Felaketini yaşadığımız Kahramanmaraş merkezli yaşadığımız 10 ili etikleten deprem felaketinde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet kalanlarına baş sağlığı diliyorum. Depremin ilk gününden bu yana yaraları sarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ramazan ayında da orada yaşayan depremzede kardeşlerimizi unutmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  

Sakaryalı hemşerilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın ramazan ayını tebrik ediyorum. Paylaşmanın önemini idrak ettiğimiz bu ayın ülkemiz ve insanlık alemi için hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.

 Ramazan kardeşlik hukukumuzu yeniden tesis ettiğimiz bir ay olması nedeniyle ayrıca önemli. Çevremizde bulunan ve maddi durumu yerinde olmayan, yardıma muhtaç insanlara destek olabilmek için herkesin elinden geleni yapmasını canı gönülden isterim. Cenab-ı Hak, ayet-i kerime’de “Her neyi nafaka olarak infak eder ve adak olarak neyi adarsanız, muhakkak Allah onu bilir” buyuruyor. Bizler MÜSİAD Sakarya ailesi olarak, bu hususta elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle her birinizin Ramazan ayını tekrar tebrik ediyor, İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın