Sakarya Yerel Kültür Derneği üyelerinin eski başkanları için organize ettiği toplantıya her kesimden kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı toplantıya dernek üyesi çok sayıda iş insanı, akademisyenler, muhtarlar, eğitimciler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

SYKD Başkanı İbrahim Şahin, Eski Belediye Başkanlarından Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erkal Etçioğlu ile Necmettin Kırık’ın birer konuşma yaptığı destek toplantısına katılanlar Erenler için büyük bir şans olarak gördükleri Necmettin Kırık’ın projeleri ile Erenler’e çağ atlatacak bir başkan adayı olduğunu dile getirdiler.

Aday gösterilmesi halinde Necmettin Kırık’ın her kesimden alacağı destekle Türkiye’de en fazla oyla seçilen belediye başkanlarından birisi olacağını iddia eden katılımcılar çevresinde çok sevilen eski başkanlarına desteklerinin tam olduğunu belirttiler.

Uzun yıllar başkan olarak hizmet verdiği dernek üyelerinin çıktığı bu yolda kendisini yalnız bırakmadığını, destek vermek amacıyla düzenledikleri görkemli ve coşkulu toplantıdan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Necmettin Kırık, yakın ilgi ve desteklerini esirgemeyen Sakarya Yerel Kültür Derneği üyelerine ve tüm dostlarına katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.