Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Beşköprü Mahallesi’nde vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi. Beşköprü ziyaretlerinde Çelik’e Ak Parti Serdivan İlçe Başkan Vekili Yusuf Haldızoğlu, Ak Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve MHP Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin eşlik etti.

Güne Beşköprü Sermek Kursu ziyaretiyle başlayan Çelik, kursiyer ve kurs hocaları bir araya geldi. Çelik “Çevreye dost, kaynakları etkin kullanan gençler ve kadınlar başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin üretime katılımını teşvik eden modeller gerçekleştirerek çalışmaları sürdüreceğiz.” İfadelerini kullandı.

ULAŞIM KALİTESİNİ BİRLİKTE ARTIRACAĞIZ

Günün ikinci ziyaretinde Beşköprü taşımacı esnafıyla bir araya gelen Çelik, esnaf ve esnaf temsilcileriyle yaptığı sohbette Akıllı teknolojiler ve güncel yönetim yaklaşımlarını harmanlayacaklarını belirten Başkan Adayı Çelik sözlerine şöyle devam etti: “Başta ulaşım, trafik ve toplu taşıma olmak üzere Serdivan’ımızın tüm gereksinimlerini Sakarya Büyükşehir Belediyemizle işbirliği halinde, şehrin kimliğine ve potansiyeline uygun sürdürülebilir projelerle karşılayacağız.”                  

İSTİŞARE KÜLTÜRÜ ÖNEMLİ

Ardından Beşköprü Mahalle esnafıyla bir araya gelen Çelik “İstişareyi önemsiyoruz. Esnaflarımızla birlikte adım atacağız. Ne kadar çok fikir ve öneriyi aynı amaç etrafında toplarsak ortaya nitelik ve kullanım amaç o kadar kaliteli projeler çıkacak. Bu da Katılımcı Belediyecilik anlayışımızın önemli bir parçası olacak.” Dedi.

2 (66) 800X5331 (97)