İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü Sadıka Sabancı Devlet Hastanesini ziyaret etti. Öğütlü’yü Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Vahap Uğurlu ile hastane yöneticileri karşıladı. Yenilenen ve yeni yüzüyle İlimiz ve bölge halkına hizmet veren Sadıka Sabancı Devlet Hastanesinde yeni açılan diş üniteleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başhekim Uğurlu, halkımıza en iyi şekilde hizmet vermek için tüm imkanları verimli bir şekilde kullanmaya çalıştıklarını dile getirdi.  
Uğurlu “Mevcut poliklinik alanlarına yeni alanlarda ekliyoruz.  Ağız ve diş sağlığı (ADS) kliniklerinin de açılmasıyla birlikte günlük ortalama 750 – 800 bandında olan poliklinik hizmetimiz ortalama 2 bin 500 - 2 bin 750 bandına çıkıtı. Amacımız bölgemizde imkanlarımızı en iyi şekilde kullanarak en güzel hizmeti verebilmek. Bu doğrultuda desteklerinden dolayı İl Sağlık Müdürümüze de ayrıca teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. 
İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü, Arifiye’de yeni binasında hizmete veren Sadıka Sabancı Devlet Hastanesinin bölgemizde önemli bir hastane olduğunu ifade ederek, İlimizde gerçekleştirilen sağlık yatırımlarıyla hiçbir hastanemizin fiziki anlamda bir eksiğinin kalmadığını vurguladı. Öğütlü, Sadıka Sabancı Devlet Hastanesinde hizmet alan hastalar ve yakınlarıyla da sohbet ederken, servislerde yatan hastaları da ziyaret etti. 

Whatsapp Image 2023 12 15 At 12.58.01Whatsapp Image 2023 12 15 At 12.58.13