Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Sakarya Minibüsçüler Esnaf Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Ali Bektaş ve yönetimi tarafından karşılanan Alemdar’a, KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve Milletvekili Ali İnci, İl Başkanı Yunus Tever, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Meryem Kalender, Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan eşlik etti. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen buluşmada, başkan Adayı Alemdar minibüsçü esnafının sorunlarını dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.

Daha güzel hizmetler Yusuf Başkanımızla gelecek
Sorunlarının çözüme kavuşacağı inancını taşıdıklarını ifade eden Oda Başkanı Bektaş, “Yusuf Başkanımıza adaylığı süresince yürekten başarılar diliyoruz. Minibüsçü esnafı olarak ne gibi sorunlarımızın olduğuna Yusuf Başkanımız fazlasıyla hakim. Bizler değerli başkanımızın sorunlarımıza çözüm olacağına inanıyoruz. Daha güzel hizmetlerin Yusuf Başkanımızla geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Sakarya Için Hazırız Ve Kararlıyız3

Hazırız ve kararlıyız
Konuşmasında Türkiye Yüzyılı vizyonuyla yeni bir dönemin başladığını ifade eden Alemdar, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye belediyecilik alanında adeta çağ atladı. AK Parti’nin yönetim tecrübesiyle insan odaklı bir belediyecilik anlayışı geliştirildi. Şimdi ise Türkiye Yüzyılı vizyonuyla AK Belediyeciliği çok daha ileriye taşımak hedefindeyiz. Biz Sakarya için hazırız ve kararlıyız. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve partimizin Türkiye Yüzyılı vizyonuna sonuna kadar sahip çıkarak Sakarya’mızı geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.  

Bu yükü sırtlananlarla bir araya geleceğiz
Yusuf Alemdar, “Allah sizlerden razı olsun. Can taşıyorsunuz. Fedakarlığınızdan ötürü sizleri tebrik ediyorum. Şehrimizin geleceği için beraber hizmet etmek istiyoruz. Bu şehirde anılarımız, dostluklarımız var, hikayelerimiz var, çocuklarımızın geleceği var. Biz çocuklarımızın geleceği için ortak akılla hareket etmek istiyoruz. Biz, bire bir bu yükü sırtlananlarla bir araya gelecek ve en hayırlısı ne ise onu yapacağız” şeklinde konuştu.