AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Sakarya Milletvekili Ali İnci, Söğütlü Belediyesini ziyaret etti. Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ile karşılıklı görüşen Vekil İnci, belediye çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, “ Değerli Sakarya Milletvekilimiz Ali İnci'yi ilçemizde ağırladık. Belediyemizin çalışmaları hakkında kendisine bilgiler verdik ve istişarelerdea bulunduk. Değerli vekilimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Hep birlikte gayret ile çalışmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

AK Parti 28. Dönem Sakarya Milletvekilleri TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Lütfi Bayraktar ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ertuğrul Kocacık ise Söğütlü ilçesinde ev ziyaretlerinde bulundu. Sakaryalı vekiller, Söğütlü Belediyesi AK Parti Meclis üyesi Necmettin Alper'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Söğütlü Belediyesi Meclis üyesi Necmettin Alper'i ziyaretinin ardından Küçüksöğütlü Mahallesi'ne geçen Sakaryalı vekiller; mahalla sakinlerinden İsmail Karaca'nın vefat eden oğlunun taziye ziyaretinde bulundu. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevdiklerine tekrardan sabırlar dileyen vekiller, gün sonunda hatıra fotoğrafı çekerek ayrıldı.