AK Parti Sapanca Belediye Başkan Aday Adayı ve Başar Kardeşler Sapanca Beko Bayii Sahibi Necati Başar & Selma Başar çiftinin yakışıklı oğlu Fatih Başar ve; Şükran & İmdat Akçelik çiftinin güzeller güzeli kızı Melisa Akçelik, üst düzey bürokratların ve; iş, sanat, spor, medya camiasından önemli isimlerin katıldığı; rüya gibi geçen muhteşem düğün töreniyle yuvalarını kurdu.

Birçok önemli isim katıldı

Özkum Park Otel’de gerçekleşen düğüne; AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İnci ve Murat Kaya, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, MHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş, AK Parti ve MHP Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti ve MHP başta olmak üzere diğer partilerin Sapanca İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve belediye meclis üyeleri, Sapanca İlçe Emniyet Müdürü Aslı Gül İlhan, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan Sapancaspor eski kulüp başkanı Adil Köseoğlu, iş adamları; Murat Bayrak, Okan Çaylan, ve; çok sayıda iş, sanat, spor camiasının önde gelen hocaları, medya ve esnaf camiasından tanınmış simalar katıldı. Katılan önemli isimlerin yanısıra; Başar ve Akçelik ailelerinin uzak ve yakından gelen akraba, dost, komşuları da bir araya geldi.

Nikahı Sapanca Belediye Başkanı kıydı

Düğün sahibi Necati & Selma Başar çifti ve İmdat & Şükran Akçelik çifti; kapıda gelen misafirleri güler yüzle karşıladı. Düğün organizasyonunu çok beğendiğini söyleyen Necati Başar; Osi Organizasyon Osman Gür'e çok teşekkür etti. Misafirlerin gelmesinin ardından nikah merasimine geçiş yapılırken; çiftin nikahını Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen kıydı.

Sakarya siyaset, iş, spor, medya dünyasının tanınmış isimleri ile sivil toplum örgütü başkan ve yöneticilerin de aynı ortamda buluştuğu düğünde, davetliler çalan müzik eşliğinde de doyasıya eğlendi. Fatih & Melisa çiftinin dansı, unutulmayacak renkli görüntülere sahne oldu. Düğün sonunda davetlileri tek tek kapıda karşılayarak, uğurlayan baba Necati Başar, katılan tüm misafirlere teşekkürlerini iletti.6096-entry-0-1698148394