Trenyol 1 Lig'in ilk yarısını zirvenin 10 puan gerisinde tamamlayan Sakaryaspor ikinci yarıyı Göztepe maçı ile açacak. Yeşil siyahlılar İzmir temsilcisini sahasında mağlup ederek moralli bir başlangıç yapma niyetinde.

Kamp Yine Antalya'da
Sakaryaspor 30 Aralık cumartesi günü 15:00'de Antalya'da toplanacak. Önceki dönemlerde de Lara'da Kremlin Palace Otel'i tercih eden yeşil-siyahlılar devre arası çalışmalarını burada başlayacak. Buradaki çalışmaları 9 Ocak'ta tamamlayacak ve şehre dönecek.

Biletleri Kesildi
Kendisine takım bulması yönünde karar verilen Rashad Muhammed ve Bilal Başaçıkoğlu'nun ardından Tuncay Şanlı geldikten yeterince forma şansı bulamayan Rayko Rotman'a teklif gelmesi ve gitmek istemesi halinde takımdan ayrılmasına izin verilecek.

Simon ve Çağlayan Kiralık Gidebilir
Sakaryaspor'da yeterince forma şansı bulamayan, sezon başında Kocaelispor'unda transfer gündeminde olan ve bir türlü istenilen patlamayı veremeyen Nsana Simon ile birlikte sakatlıktan sonra yeterince forma şansı bulamayan Çağlayan Menderes'in form yakalamaları adına kiralık olarak takımdan ayrılmaları gündemde.

Donkor'a Partner Aranıyor
İkinci yarıda stoper tandemi konusunda, Erdi Dikmen ve R.Rotman performansını yeterli bulmayan teknik direktör Tuncay Şanlı, savunmanın göbeğinde Isaac Donkor'un yanına iyi ve tecrübeli stoper transfer edilmesini istiyor. 

10 Numara Aranıyor
Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren yeşil siyahlılar, büyük umutlarla transfer edilen Sinan Kurt'un performansı hayal kırıklığı yaratırken, Sakaryaspor yönetimi yaratıcı orta saha arayışlarına başladı.

Golcü Kanat Arayışı Başladı
Odise Roshi dışında direkt sağ kanatta oynayabilecek oyuncu olmaması nedeniyle teknik direktör Tuncay Şanlı yeşil siyahlı yönetimden bu bölgeye takviye yapılmasını istedi.