Sakaryaspor Trendyol 1. ligin 24. haftasında Eyüpspor'a konuk oldu.

Sakaryaspor maça; Cihan Topaloğlu, Oğuz Yıldırım, Çağlayan Menderes, Isaac Donkor, Bülent Uzun, R. Rotman, Hasan Kılıç, Murat Cem Akpınar, O. Roshi, Y. Del Valle ve Kabongo Kasongo on biri ile sahaya çıktı. 

Maçın ilk düdüğüyle birlikte iki takımda bir birleri üzerinde baskı kurmaya çalıştı. İlk yarıda önemli pozisyonlardan yararlanamayan Sakaryaspor, 28. dakikada A. Regattin'in attığı golle 1-0 geriye düştü. Geriye düştükten sonra da ataklarını sürdüren Sakaryaspor aradığı golü bulamayınca soyunma odasına 1-0 yenik gitti.

İkinci yarının henüz başlarında Isaac Donkor ikinci sarıdan kırmızı kart gördü ve takımını 10 kişi bıraktı. 10 kişi kalan Sakaryaspor 57. dakikada Hasan Kılıç'ın attığı golle skoru 1-1'e getirdi. Dakikalar 70'i gösterirken Taşkın İlter Eyüpspor'u tekrardan öne geçirdi. Taşkın İlter'in attığı golden 10 dakika sonra Ahmed Kutucu takımının 3. golü kaydetti ve skoru 3-1 getirdi. 90+5'te Çağlayan Menderes maçın skorunu tayin eden golü kaydetti ve Sakaryaspor sahadan 3-2 mağlup ayrıldı.