50 yılı aşkın zamandır Türk Halk Müziği sanatçılığı yapan ve aynı zamanda halk oyunları jüri üyeliği, atletizm antrenörlüğü hakemliği ve bir çok STK’da görev alan Müslüm Şengül, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanmasıyla beraber Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı.

Damar tıkanıklığı ve daralması olduğu öğrenilen Şengül, Doktor Mehmet Akif Çakar tarafından acilen ameliyata alınmıştı. Ameliyatın ardından başarıyla geçtiğini belirten doktor Çakar, sosyal medya hesabında paylaşım yaptı. aynı zamanda Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olan Mehmet Akif Çeker; “Benim için duygusal bir an oldu. Durumu gayet iyi” ifadelerini kullandı.

Ameliyatın ardından ziyarete giden www.lchaber.com İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya Temsilcisi  Levent Candan geçmiş olsun dileklerini iletti. Candan’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Şengül; ayrıca Başhekim Mehmet Akif Çakar başta olmak üzere, hastane personeline ve yönetimine teşekkür etti.
2acfd431-054b-4f41-b9b2-898e9644fe65