İTTİFAKLARI AĞIRLADILAR

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi, ittifak adayları ile bir araya gelen SASTOP, 30 Nisan Pazar günü Adapazarı Elegante Cafe'de düzenlediği 268. toplantısının ilk oturumunda Millet İttifakı'nı, bir gün sonraki ikinci oturumunda da Cumhur İttifakı'nı ağırladı.

İkinci oturumun konuğu olan Cumhur İttifakı'nı, AK Parti Sakarya 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Lütfü Bayraktar temsil etti. Toplantıya Bayraktar'ın yanısıra Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, ilçe yönetiminden Gülfiye Atalay, Muammer Güner, Ferruh Amasyalı, İsmail Bayraktar, Hakan Ceylan İsmail Parlak, Oktay Yıldırım ve partililer katıldı.

SAKARYA'NIN SORUNLARI GÜNDEMDE

Oturum Başkanı Ü. Önder Döker'in açılış konuşmasından sonra Cumhur İttifakı Sakarya Milletvekili Adayı Lütfü Bayraktar, SASTOP tarafından hazırlanan halkın isteklerinin ön sırada olduğu konularda görüşlerini açıkladı.

Gündem maddelerini oluşturan; Deprem ve tedbirler, Tarım ve Hayvan Hakları, Raylı sistem, Merkez Tren garı gelişmeler, Trafik, Döner kavşak, yaya geçit. Park sorunu, Organize Sanayi, Vergilerini Sakarya / Adapazarı'na vermeli, Kanser, Suni Tatlandırıcılar. Halka bilgi, Meslek Okulları, (meslek lisesi) Turizm şehri Sakarya konularını kısa kısa değerlendiren milletvekili adayı Bayraktar, özel olarak gerçekleştirmek istediği konularda da açıklama yaptı. Bayraktar daha sonra katılımcıların kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.