31 Mart 2024 yerel seçimlerine yaklaşırken aday adayları seçim yarışına hızla devam ediyor. AK Parti Erenler Belediye Başkan aday adayı Semiha Bafralıoğlu, Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretine partisinin genel merkezinden başlayan Bafralıoğlu, ziyaretlerine AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile başladı.

Ardından Türkiye Büyük Meclisi’ne (TBMM) giriş yapan aday adayı, partisinin Sakarya Milletvekillerini makamında ziyaret etti. 28. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekillerinden; TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, TBMM Tarım Orman ve Köy işleri Komisyonu Üyesi Lütfi Bayraktar, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Ali İnci ile TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Murat Kaya ile karşılıklı görüşerek, destek istedi.a352e97d-4e0a-4c71-bd08-11c26e0b86d5

Partisinin ileri gelen isimleriyle görüşerek fikir alışverişinde bulunan Erenler aday adayı Bafralıoğlu; “siyasi kanaat önderlerimizle beraber partimizin Sakarya Milletvekillerini ziyaret ettik. Her birine ayrı ayrı misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.

b5d64d42-c677-452b-9026-99eebbbf3571