Yıl boyunca gerçekleştirdiği atölye ve etkinlikler ile çocukların bilişsel, duygusal ve sosyal becerilerinin gelişmesine katkıda bulunan Serdivan Çocuk Akademisi 3-12 yaş çocuklar için düzenlediği atölyeler ile ara tatil dönemindeki etkinliklerini de yoğun katılımla tamamladı.

Ara tatil döneminde iki hafta boyunca hafta içi 100 farklı atölye düzenleyen Serdivan Çocuk Akademisi, Cumartesi günleri de çeşitli etkinliklerle minikleri buluşturdu.

Serdivan’da Ara Tatil Etkinlikleri Dolu Dolu Geçti3

“Her Alanda Gelişmiş Bir Sakarya Hedefliyoruz” “Her Alanda Gelişmiş Bir Sakarya Hedefliyoruz”

3 Şubat Cumartesi günü Eğitimci-Yazar Tuğba Coşkuner'i ağırlayan Akademi, "Sen Yokken Neler Neler Oldu: Çocuklar İçin Dünya Tarihine Kısa Bir Bakış" başlıklı söyleşi ile çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı.

Programın ardından kitaplarını imzalatma imkanı bulan çocuklar için; “ilk insanlar nasıl yaşardı? Binlerce yıl önce söylenen ninniler şimdikilere benzer miydi? Okulu kim icat etti? İlk postacılar kargoları neyle dağıtıyordu? Dans vebası ve gülme salgını nedir? Gibi onlarca farklı soru bu programda cevap buldu. Aileler ve çocuklar tarafından ilgi ile karşılanan program geniş katılım ile tamamlandı.

Serdivan’da Ara Tatil Etkinlikleri Dolu Dolu Geçti